info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Ducray Anacaps Tri Activ 30 tab

Çmimi:L4,100.00

Kapsula për flokë dhe thonj të shëndetshëm.

Stock: Out of stock

SKU: DU050

Additional information

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Pershkrimi

Integrator ushqimor i përbërë nga një sërë vitaminash dhe mineralesh që ofrojnë elementet ushqyes esenciale për flokët dhe thonjtë. I pasur me biotinë dhe ekstrakte të sojës, izoflavonoidet në përbërje të së cilës stimulojnë shtimin e flokëve të rinj. Me vitaminë E që mbron nga dëmtimi i radikaleve të lira.

Perdorimi

Rekomandohet të merret një kapsulë në ditë e shoqëruar me shumë ujë, minimalisht për tre muaj.

Perberesit

Oenothera biennis (Evening primrose) oil –fish gelatin – L-Cistin – L –Methionine – Firming agent: Glycerin E422 – Iron sulfate – Nicotinamide – D, I Alpha tocopherol acetate – Flavouring – Emulsifier: Sunflower lecithin E322 – Thickener: Yellow beeswax E901 – Colours: Iron oxyde E172 – Titanium dioxyde E171 – Pyridoxin hydrochloride – Biotin.