info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ducray Anacaps Tri Activ 30 tab

Çmimi:4,100.00 L

Kapsula për flokë dhe thonj të shëndetshëm.

Stock: S’ka stok

SKU: DU050

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

, ,

Specific For

Pershkrimi

Integrator ushqimor i përbërë nga një sërë vitaminash dhe mineralesh që ofrojnë elementet ushqyes esenciale për flokët dhe thonjtë. I pasur me biotinë dhe ekstrakte të sojës, izoflavonoidet në përbërje të së cilës stimulojnë shtimin e flokëve të rinj. Me vitaminë E që mbron nga dëmtimi i radikaleve të lira.

Perdorimi

Rekomandohet të merret një kapsulë në ditë e shoqëruar me shumë ujë, minimalisht për tre muaj.

Perberesit

Oenothera biennis (Evening primrose) oil –fish gelatin – L-Cistin – L –Methionine – Firming agent: Glycerin E422 – Iron sulfate – Nicotinamide – D, I Alpha tocopherol acetate – Flavouring – Emulsifier: Sunflower lecithin E322 – Thickener: Yellow beeswax E901 – Colours: Iron oxyde E172 – Titanium dioxyde E171 – Pyridoxin hydrochloride – Biotin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping