info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

DR.Grandel Protect A-C-E Vita Night

Çmimi:L7,400.00

Krem nate rivitalizues me vitamina
50ml

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

Suitable For

,

Përshkrimi

Krem me vitamina për një përkujdesje të përditshme për lëkurën tuaj.
Prania e vitaminave A, C dhe E (me veti antioksiduese) mbron lëkurën nga faktorët mjedisorë dëmtues dhe e forcon atë.
Me ekstrakte të bambusë në përmbajtje.
Zgjedhja e duhur për një pamje gjithmonë rinore.

Përdorimi

Rekomandohet të përdoret në darkë në fytyrë, qafë dhe në zonën e dekoltesë, të pastruara paraprakisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Isopropyl Myristate, Methyl Glucose Dioleate, Aluminum/Magnesium Hydroxide Stearate, Ethylhexyl Isononanoate, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Tocopheryl Acetate, Zea Mays (Corn) Germ Oil, Alcohol Denat., Orbignya Oleifera Seed Oil, Hydroxyoctacosanyl Hydroxystearate, Magnesium Sulfate, Propylene Glycol, Phosphatidylcholine, PEG-7 Hydrogenated Castor Oil, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Retinyl Palmitate, Aminomethyl Propanol, Triticum Vulgare (Wheat) Germ Oil, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Alcohol, Tocopherol, Sunflower Seed Oil Glyceride, Soy Acid, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Bambusa Vulgaris Shoot Extract, Ascorbyl Palmitate, Methylparaben, Propylparaben, Dehydroacetic Acid, Sorbic Acid, Linalool, Limonene, Hydroxycitronellal, Citronellol, Geraniol, Parfum (Fragrance)