info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

DR.Grandel Kit Hydro Active

Çmimi:L5,990.00

Krem hidratues Hydro Active Hyaluron Refill Nigh 50 ml + 10 kapsula Hydro Active Hyaluron Filler FALAS

Stock: Out of stock

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Set që ka për qëllim të hidratojë lëkurën dhe të pakësojë rrudhat.

Hydro Active Hyaluron Refill Night ka një teksturë të lehtë dhe është krijuar posaçërisht, për të mbështetur proçesin e rigjenerimit të lëkurës, gjatë natës dhe hidratimin e saj.
Kompleksi alga-ujë deti rimineralizon lëkurën dhe e hidraton atë në mënyrë pothuajse të menjëhershme.
Acidi hialuronik i formuluar në një sistem “depo” çlirohet në mënyrë konstante gjatë gjithë natës, duke i ofruar lëkurës hidratim të vazhdueshëm.
Kremi nxit prodhimin e acidit hialuronik dhe fibrave të elastinës nga lëkura.

Hydro Active Hyaluron Filler Capsules përmbajnë acid hialuronik të pastër.
Kanë një efekt të menjëhershëm në:
-hidratimin e lëkurës;
-zbutjen e saj;
-pakësimin e rrudhave.
Në vetëm pak minuta lëkura rifiton elasticitetin dhe uniformitetin e saj.

Paketim i përshtatshëm edhe për dhuratë.
Blin kremin dhe përfitoni falas kapsulat hidratuese.

Përdorimi

Rekomandohet që
fillimisht të aplikohet përmbajtja e kapsulës në fytyrë, qafë dhe në zonën e dekoltesë dhe më pas kremi.

Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Pentylene Glycol, Cetearyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Squalane, Isostearyl Isostearate, Octyldodecanol, Cyclohexasiloxane, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Canola Oil, Oleyl Erucate, Hydrolyzed Yeast Extract, Steareth-21, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sucrose Palmitate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Glucoside, Orbignya Oleifera Seed Oil, Hydrogenated Coco-Glycerides, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Butter, Ethylhexyl Palmitate, Dimethicone Crosspolymer, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Glyceryl Linoleate, Tocopheryl Acetate, Xanthan Gum, Sodium Cetearyl Sulfate, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Hydrolyzed Algin, Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Silica Dimethyl Silylate, Tocopherol, Polyglucuronic Acid, Maris Aqua (Sea Water), Butylene Glycol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Chlorella Vulgaris Extract, Lecithin, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Parfum (Fragrance)
Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Dimethicone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Ethylhexyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate, Hexylene Glycol, Phenoxyethanol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Coumarin, Eugenol, Citral, Parfum (Fragrance)