info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

DR.Grandel Hyaluron Travel Set

Çmimi:L3,900.00

Set udhëtimi me 7ampula ampula të ndryshme x 3 ml

Stock: In stock

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Set i përshtatshëm për tju shoqëruar gjatë udhëtimeve tuaja.
Përmban:
-ampulat Hyaluron, të pasura me acid hialuronik të përqendruar, të cilat kanë veti të mbushin rrudhat;
-ampulat Hyaluron Moisture Flash, që hidratojnë lëkurën tuaj në mënyrë të menjëhershme;
-ampulat Hyaluron at Night, që ruajnë hidratimin e lëkurës tuaj gjatë natës.
* Paketim i këndshëm edhe për dhuratë.

Përdorimi

Para përdorimit tunden ampulat që të njëtrajtësohet përmbajtja.
Ampula çahet, përmbajtja e saj hidhet në dorë dhe më pas bëhet lyerja e fytyrës, qafës dhe dekoltesë.