info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Doppelherz Vitaminë C Zink

Çmimi:L1,130.00

Vitaminë C dhe zink për sistemin imunitar 20 bustina

Stock: 4 in stock

Additional information

Përshkrimi

Suplement i pasur me vitaminë C dhe zink, për një sistem imunitar të fortë dhe mbrojtje të mirë ndaj sëmundjeve.

Vitamina C dhe zinku kanë edhe veti antioksiduese dhe mbrojnë qelizat nga radikalet e lira.

Efekti DEPOT siguron çlirimin gradual të lëndëve vepruese, duke mundësuar asimilim më të mirë të mikronutrientëve.

I formuluar në formën e kokrrizave të tretshme në gojë me shije portokalli. Pa gluten. Pa laktozë.

Përdorimi

Një bustinë në ditë. Tretet menjëherë në gojë. Nuk është e nevojshme të shoqërohet me ujë.

Përbërësit

Filler sorbitol, L-ascorbic acid, palm fat (fully hardened), filler xylitol, citric acid, acid regulator monosodium citrate, thickener sodium carboxymethylcellulose, flavoring, zinc oxide, medium chain triglycerides, separating agents magnesium salts of fatty acids, sweetener sucralose

 

Përbërësit Sasia për një bustinë
vitamin C 500 mg
zinc 5 mg