info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Doppelherz Acid Hialuronik 30 mg

Çmimi:L1,500.00

Acid hialuronik, koenzimë Q10, vitamina dhe ekstrakte bimore për lëkurë të bukur 30 kapsula

Stock: Out of stock

Additional information

Përshkrimi

Integrator ushqimor i formuluar me shumë elementë të nevojshëm për të pasur një lëkurë të shëndetshme  e për të parandaluar shenjat e moshës.

Acidi hialuronik është një lëndë që prodhohet në organizëm dhe gjendet në sasi të mëdha në lëkurë.

Vitamina C, zinku dhe biotina ndihmojnë  në mirëmbajtjen e lëkurës. Vitamina E, C dhe koenzima Q10 mbrojnë qelizat nga dëmtimi i radikaleve të lira.

Formulim i pasur me ekstrakte të shegës dhe avogados. Pa gluten. Pa laktozë.

Përdorimi

Një kapsulë në ditë, pas ushqimit, shoqëruar me ujë.

Përbërësit

Hyaluronic acid containing collagen hydrolyzate, gelatin, L-ascorbic acid, pomegranate extract, avocado extract, DL-alpha tocopheryl acetate, coenzyme Q10, maltodextrin, zinc carbonate, separating agents silica and magnesium salts of fatty acids, manganese gluconate, coloring matter titanium dioxide, copper gluconate, retinyl acetate, D-biotin

 

Përbërësit Sasia për një kapsulë
hyaluronic acid 30 mg
avocado extract 30 mg
Coenzyme Q10 15 mg
pomegranate extract 45 mg
Vitamin A 400 μg RE
biotin 100 μg
vitamin C 80 mg
Vitamin E 12 mg α-TE
zinc 5 mg