info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Derma-E Restoring Shampoo Volume and Shine

Çmimi:L1,800.00

Shampo për flokë me volum, pa yndyrë dhe me shkëlqim
236 ml

Stock: In stock

Additional information

Masa

236 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Shampo specifike për flokë të yndyrshëm, e pasur me lemongrass i cili i jep shampos vetinë pastruese dhe ndihmëse në stimulimin e folikujve të flokut, duke balancuar dhe prodhimin e yndyrës.
Përmban vitaminë E dhe aminoacide, të cilat i sigurojnë flokut nutrientet esencialë për rritjen e volumit dhe shkëlqimit.
Mund të përdoret dhe në flokë të trajtuar me bojë.

Pa parabenë, pa sulfate, pa gluten.
100 % vegan.

Përdorimi

Aplikoje në flokë te njomë duke e masazhuar.
Mund të përdoret për përdorim të përditshëm.

Përbërësit

Purified Water, Sodium Methyl Cocoyl Taurate (Coconut Derived), Cocamidopropyl Hydroxysultaine (Coconut Derived), Glycerin (Vegetable Derived), Cocamidopropyl Betaine (Coconut Derived), Glyceryl Laurate (Vegetable Derived), Hydrolyzed Quinoa, Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Extract, Panthenol (Provitamin B5), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Saccharide Isomerate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Natural Fragrance Oils