info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Denk Fertilo Forte

Çmimi:6,144.90 L 5,530.41 L -10%

Suplement fertiliteti për meshkuj
Kuti x 30 bustina

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

,

Përshkrimi

Suplement ushqimor për meshkuj që kanë probleme me fertilitetin.
Kombinimi i zinkut me selenin, acidin folik, l-argininën, l-carnitinën dhe vitaminën E kanë një ndikim pozitiv në proçesin e spermatogjenezës dhe cilësinë e spermës.
Ka shije portokalli dhe një fillim të shpejtë të veprimit.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të merret 1 bustinë në ditë.
Bustina tretet direk në gojë.

Përbërësit

l-carnitine, l-tartate, l-arginine hydrochloride, orange flavour, citric acid, tricalcium phosphate, coenzyme Q10,zinc citrate, magnesium salts, sucralose, sacharin, sodium cyclamate, riboflavin, sodium selenate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping