info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Alinter Group Concavit capsules

Çmimi:940.00 L

Suplement vitaminash x 25 kapsula .

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

25 kapsula

Brand

Formulation

Suitable For

, ,

Specific For

Përshkrimi

Concavit është një kompleks vitaminash me një dozë speciale të vitaminës A. Është një shtesë ushqimore orale e shumëllojshme për:
• Shikim të shëndetshëm
• Lëkurë dhe flokë të shëndetshëm
• Një sistem imunitar të fortë
• Funksione antioksiduese
• Rritjen e kockave dhe zhvillimin e dhëmbëve
• Fertilitet
Concavit është një preparat farmacutik që përmban 9 lloje vitaminash dhe që këshillohet të përdoret në gjendjet që shoqërohenme pamjaftueshmërinë të tyre në organizëm.

Përdorimi

Të rritur dhe fëmijë nga mosha 12 vjeç: Një kapsulë çdo ditë

Përbërësit

Vitamin A 5000iu
Calciferol 500iu
Ascorbic Acid 40mg
Thiamine Mononitrate 2.5mg
Riboflavin 2.5mg
Pyridoxine Hydrochloride 1mg
Nicotinamide 20mg
Calcium Pantothenate 5mg
dl-alpha-Tocopheryl Acetate 2iu

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping