info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Chicco Fast Flow Breast Pump

Çmimi:1,250.00 L

Pompë gjiri manuale

Stock: Ka stok

SKU: CHI513
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Material

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Pompa e gjirit manuale Chicco ju ofron siguri maksimale gjatë periudhës delikate të ushqyerjes me gji.
Kjo pompë gjiri ndihmon në nxjerrjen e qumështit, duke stimuluar kështu laktacionin dhe parandalon formimin e inflamacionit të gjirit.

E lehtë dhe e shpejtë për t’u përdorur, nuk do të shpenzoni shumë kohë për ta montuar dhe pastruar atë.
Për komoditetin tuaj dhe për të stimuluar gjëndrat e qumështit, kjo pompë gjiri është pajisur me një kokë të butë silikoni e cila nuk dëmton gjirin e nënës.
Lehtë për t’u përdorur, e dobishme për të eliminuar qumështin e mbetur që foshnja nuk e ka thithur gjatë ushqyerjes me gji.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping