info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Cerave Micellar Cleansing Water

Çmimi:2,000.00 L

Ujë mishelar pastrues për fytyrën dhe sytë.
295 ml

Stock: Ka stok

SKU: CER012
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

295 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Uji mishelar i cili kombinon ceramidet dhe niacinamidet në një formulë 3 në 1 e cila pastron, hidraton dhe largon make-up-in pa dëmtuar barrierën e lëkurës.
Testuar oftalmologjikisht.

Formulim i përshtatshme për sy të ndjeshëm.
Pa fragrancë.
Jo-komedogjenik.
Aprovuar nga Shoqata Kombëtare e Ekzemës.

Përdorimi

Aplikojeni me anë të një diskete pambuku në të gjithë fytyrën.
Pa shpëlarje.

Përbërësit

Aqua/Water/Eau, Glycerin, Hexylene Glycol, BHT, Ceramide NP, Ceramide AP, Ceramide EOP, Carbomer, Niacinamide, Sodium, Lauroyl Lactylate, Cholesterol, Phenoxyethanol, Poloxamer 184, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium EDTA, Phytosphingosine, Xanthan Gum, Polyaminopropyl Biguanide, Ethylhexylglycerin

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping