info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Caudalie Vinosource-Hydra Christmas Set

Çmimi:3,940.00 L

Set festiv Vinosource-Hydra
Blini kremin Caudalie Vinosource Hydra S.O.S 50 ml dhe përfitoni Falas Vinosource Hydra Serum 10 ml & Vinosource Maskë 15 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

, ,

Masa

10 ml, 15 ml, 50 ml

Specific For

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Caudalie Hydration Essentials.

Në këtë set tepër të vecantë, ju blini Vinosource-Hydra Intense Hydration SOS Cream 50 mL dhe merrni FALAS 2 produkte plotësuese nga e njëjta gamë, serumin Hyaluronic SOS 10 mL dhe kremin hidratues 15 mL.

Rutina Vinosource-Hydra ju ofron një zgjidhje natyrale hidratimi për ta hidratuar lëkurën intensivisht, për të eleminuar skuqjet dhe ndjesinë e thatësisë. Ky set i përshtatet edhe lëkurave më të ndjeshme që kanë nevojë për hidratim.

Formula:
-95% përbërës me origjinë natyrale
-Jo komedogjenike
-I testuar dermatologjikisht
-Formulë Vegane

Përdorimi

Aplikoni Vinosource SOS në mëngjes në fytyrë dhe qafë, vetëm ose pas serumit tuaj.

Aplikoni Vinosource Hydra Serum pas pastrimit të fytyrës dhe para produktve të tjera.

Aplikoni Vinosource Hydra mask 1-2 herë në javë në lëkurë të thatë. Lëreni 10 minuta e më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Këshilla nga Caudalie:
Për të optimizuar efektivitetin e trajtimit tuaj,shtoni disa pika vaj rigjenerues të natës në kremin tuaj të hidratimit intensiv SOS ose në serumin tuaj me acid hialuronik.

Përbërësit

cream ingredients: aqua/water/eau, glycerin*, squalane*, ethylhexyl cocoate*, ethylhexyl palmitate*, cetearyl alcohol*, vitis vinifera (grape) fruit water*, borago officinalis seed oil*, potassium cetyl phosphate, coco-caprylate/caprate*, cetearyl wheat straw glycosides*, caprylic/capric triglyceride*, palmitoyl grape seed extract*, vitis vinifera (grape) juice*, crithmum maritimum extract*, sodium carboxymethyl beta-glucan, sodium hyaluronate, oleyl alcohol*, cetearyl glucoside*, hydrogenated olive oil stearyl esters*, parfum (fragrance), tocopheryl acetate*, carbomer, caprylyl glycol, hydrogenated vegetable oil*, helianthus annuus (sunflower) seed oil*, citric acid*, sodium hydroxide, tocopherol*, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, potassium sorbate, sodium benzoate (235/001)

serum ingredients: aqua/water/eau, vitis vinifera (grape) fruit water, glycerin, butylene glycol, ethylhexyl palmitate, palmitoyl grape seed extract, polyacrylate crosspolymer-6, caprylyl glycol, squalane, vitis vinifera (grape) juice, xanthan gum, sorbitan oleate, sodium carboxymethyl beta-glucan, citric acid, hyaluronic acid, sorbitan laurate, sodium phytate, sodium benzoate, sodium hydroxide, disodium acetyl glucosamine phosphate, potassium sorbate, myristyl malate phosphonic acid, parfum (fragrance).(245/059)

mask ingredients: aqua/water/eau, vitis vinifera (grape) fruit water, glycerin, triheptanoin, polyglyceryl-3 distearate, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, squalane, myristyl myristate, pentylene glycol, vitis vinifera (grape) seed oil, glyceryl stearate, sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, silica, palmitoyl grape seed extract, c15-19 alkane, potassium cetyl phosphate, glyceryl stearate citrate, vitis vinifera (grape) juice, centella asiatica extract, helianthus annuus (sunflower) seed oil, polyglyceryl-6 laurate, tocopherol, sodium dehydroacetate, citric acid, polyglycerin-6, sodium carboxymethyl beta-glucan, sorbitan oleate, sorbitan isostearate, sodium phytate, sodium benzoate, potassium sorbate, parfum (fragrance).(271/021)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping