info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Tisanes Bio Drainantes

Çmimi:1,500.00 L 1,350.00 L -10%

Çaj bimor i cili eleminon toksinat e trupit, për një siluetë përfekte.
20 bustina

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

20 bustina

Suitable For

Përshkrimi

Kombinim i gjetheve të hardhisë së kuqe, lëkurës së portokallit, boronicave, rrushit të zi pa farë dhe kanellës.
Ndihmon në eliminimin e toksinave për një siluetë perfekte.

Përbërës 100% natyral.
Formulim organik i çertifikuar.
Produkt vegan.

Përdorimi

Një bustinë çaji Draining Organic Herbal Tea lihet në një filxhan me ujë të valuar për 5 minuta ose 3 bustina çaji në 1,5 litra ujë.
Konsumojeni gjatë gjithë ditës.

Këshilla nga vinoterapistët:
Për një program të plotë konturimi, shtoni pak lëng limoni ose feta portokalli në çajin tuaj bimor.

Përbërësit

RED GRAPEVINE LEAF, CINAMON PEEL, BLUEBERRY LEAF, ORANGE BARK, BLACKCURRANT LEAF

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping