info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Summer Set

Çmimi:3,000.00 L 2,700.00 L -10%

Përkujdesje për mbrojtjen nga dielli. Set promocional.
75 ml, 75 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Përkujdesje për mbrojtjen nga dielli.

Seti përmban:
Caudalie Tan Prolonging After-Sun Lotion 75 ml
Caudalie Milky Sun Spray SPF 50 75 ml

Caudalie Tan Prolonging After-Sun Lotion

Qumësht pas diellit i pasur me vaj kokosi, ujë qetësues rrushi dhe aloe vera për të riparuar dhe qetësuar fytyrën dhe trupin, pas ekspozimit në diell.
Teksturë jo ngjitëse, e cila përthithet lehtësisht.
Aroma e saj kombinon ujiin e kokosit dhe monoï.
Riparon dhe qetëson lëkurën.
Hidraton dhe ushqen.
Zgjat nxirjen.

Caudalie Milky Sun Spray SPF 50

Qumështi në formë spraj me faktor mbrojtës SPF 50 i ofron lëkurës mbrojtje maksimale UVA/UVB për një nxirje natyrale, rrezatuese dhe afatgjatë.
Mund të përdoret në fytyrë dhe trup.
I pasur me ujin organik të rrushit, tekstura e tij e lehtë dhe jo ngjitëse si qumësht, hidraton dhe qetëson lëkurën e ndjeshme.

Formulë e biodegradueshme dhe jo toksike për ekosistemin detar.
Mbron nga shenjat e plakjes.
Ushqen dhe intensifikon shkëlqimin e lëkurës dhe nxirjen natyrale.
Rezistente ndaj ujit.

Formula e tij kombinon një sistem inovativ filtrash me një kompleks të ri, të patentuar antioksidues, të pasuruar me polifenole rrushi.
Ofron mbrojtje maksimale dhe një veprim të fuqishëm kundër rrudhave.

Jo komedogjenik.
Pa alkool.
Pa silikon.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
I testuar dermatologjikisht.
98% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoni Milky Sun Spray SPF 50 para ekspozimit në diell, më pas riaplikojeni çdo 2 orë . Shmangni zonën e konturit të syve.

Aplikoni Tan Prolonging After-Sun Lotion në fytyrë dhe trup pas ekspozimit në diell.

Përbërësit

Milky Sun Spray SPF 50 Ingredients: AQUA/WATER/EAU, DICAPRYLYL CARBONATE*, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER*, DIBUTYL ADIPATE, ISOAMYL P-METHOXYCINNAMATE, PROPANEDIOL*, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (AVOBENZONE), C20-22 ALKYL PHOSPHATE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, C20-22 ALCOHOLS*, BENZOTRIAZOLYL DODECYL P-CRESOL, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, GLYCERIN*, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE*, PARFUM (FRAGRANCE), 1,2-HEXANEDIOL, CETEARYL ALCOHOL*, GLYCERYL STEARATE*, SODIUM HYDROXIDE, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, PICEA ABIES WOOD EXTRACT*, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE*, CITRIC ACID, O-CYMEN-5-OL, POLYACRYLATE CROSSPOLYMER-6, TOCOPHERYL ACETATE, XANTHAN GUM, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE,TOCOPHEROL*,BENZYLBENZOATE,BENZYLSALICYLATE,CITRONELLOL,GERANIOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL.

Tan Prolonging After-Sun Lotion : AQUA/WATER/EAU, GLYCERIN, VITIS VINIFERA (GRAPE) FRUIT WATER, DICAPRYLYL CARBONATE, COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL, ISOSTEARYL ISOSTEARATE, SQUALANE, C20-22 ALKYL PHOSPHATE, C20-22 ALCOHOLS, PISUM SATIVUM (PEA) EXTRACT, PARFUM (FRAGRANCE), CARBOMER, CAPRYLYL GLYCOL, ALOE BARBADENSIS LEAF POWDER, VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE, SODIUM PHYTATE, CITRIC ACID, TOCOPHEROL, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, SODIUM HYDROXIDE, HEXYL CINNAMAL, GERANIOL, LINALOOL, CITRONELLOL.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping