info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Caudalie Scented Trio Christmas Set

Çmimi:3,770.00 L

Set festiv Trio Scented
Blini ujin e parfumuar Eau Fraîche Thé des Vignes 50 ml dhe përfitoni falas një xhel dushi 50 ml dhe një roll on me ujin e parfumuar 10 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

,

Masa

10 ml, 50 ml

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Trajtojeni veten me një moment ëmbëlsie me treshen e aromave Thé des Vignes.

Në këtë set festiv, lëreni veten të josheni nga 3 produkte aromatike të aromës më të shitur nga Caudalie. Eau Fraîche Thé des Vignes 50 mL i shoqëruar nga versioni i tij mini i cili vjen në formatin 10 mL dhe një Xhel dushi 50 mL.

Nënshtrojuni Eau Fraîche Thé des Vignes, vlerësoni notat e tij fantastike të myshkut të bardhë, neroli dhe xhenxhefilit, të mbushura me lule portokalli dhe jasemini. Për të përfunduar rutinën, Xheli i Dushit pastron butësisht dhe e lë lëkurën me aromë delikate.

Formula:
-Testuar dermatologjikisht
– Mbledhja e plastikës 100%.
-89% përbërës me origjinë natyrale

Përbërësit

fresh fragrance ingredients: alcohol denat., aqua/water/eau, limonene, linalool, parfum (fragrance), citral.(021/043)

shower gel ingredients: aqua/water/eau, decyl glucoside, sodium cocoyl glutamate, glycerin, sucrose cocoate, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, caprylyl glycol, potassium sorbate, citric acid, limonene, linalool, aloe barbadensis leaf juice powder, perfume (fragrance). (123/005)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping