info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Caudalie Premier Cru Christmas Set

Çmimi:11,500.00 L

Set festiv Premier Cru për fytyrën dhe sytë
50 ml, 15 ml, 5 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

5 ml, 15 ml, 50 ml

Specific For

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Seti festiv përmban:
Kremin Global kundër moshës Premier Cru 50 mL
dhe 2 mini produkte plotësuese nga e njëjta gamë në madhësi udhëtimi FALAS, kremi ushqyes kundër moshës 15 mL dhe kremi kundër moshës për konturimin e syve 5 mL.

Lëreni veten të josheni nga sfera Premier Cru, një koncentrat i efektivitetit dhe teknologjisë kundër plakjes në një formulë luksoze dhe shumë natyrale. Korrigjon pa kompromis 8 shënuesit e moshës : rrudhat e vendosura, linjat e holla, qëndrueshmërinë, volumin, elasticitetin, njollat, hidratimin dhe shkëlqimin.

Përdorimi

Aplikoni Crème Premier Cru në mëngjes në fytyrë dhe qafë, vetëm ose pas serumit tuaj.

Aplikoni La Crème Riche Premier Cru në mbrëmje ose në rast të thatësisë intensive për të siguruar edhe më shumë hidratim.

Aplikoni La Crème Yeux Premier Cru në mëngjes dhe në mbrëmje në konturin e syve, masazhoni nga jashtë dhe përfundoni me lëvizje të lehta goditjeje.

Këshilla nga Caudalie:
Për të optimizuar efektivitetin e trajtimit tuaj, aplikoni La Crème Premier Cru nga pjesa e brendshme e fytyrës nga jashtë dhe më pas përfundoni me lëvizje nga poshtë lart në qafë dhe qafa në mjekër.

Përbërësit

cream ingredients: aqua/water/eau, glycerin, butylene glycol, caprylic/capric triglyceride, hydrogenated ethylhexyl olivate, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, coco-caprylate/caprate, hydrogenated olive oil unsaponifiables, sesamum indicum (sesame) seed oil, vitis vinifera (grape) seed oil, butyrospermum parkii (shea) butter extract, propanediol, palmitoyl grapevine shoot extract, palmitoyl grape seed extract, pentaerythrityl distearate, potassium cetyl phosphate, carbomer, caprylyl glycol, xanthan gum, hydrolyzed hyaluronic acid, magnolia grandiflora bark extract, potassium sorbate, tocopherol, helianthus annuus (sunflower) seed oil, adenosine, sodium hydroxide, sodium phytate, gleditsia triacanthos seed extract, paeonia lactiflora root extract, perfume (fragrance), geraniol, linalool, citronellol.(316/008)

rich cream ingredients:aqua/water/eau, glycerin, caprylic/capric triglyceride, vitis vinifera (grape) seed oil, butyrospermum parkii (shea) butter extract, cetearyl alcohol, butylene glycol, hydrogenated ethylhexyl olivate, cetearyl glucoside, hydrogenated olive oil unsaponifiables, propanediol, palmitoyl grapevine shoot extract, palmitoyl grape seed extract, pentaerythrityl distearate, potassium cetyl phosphate, carbomer, caprylyl glycol, ceramide np, xanthan gum, ci 77891 (titanium dioxide), hydrolyzed hyaluronic acid, magnolia grandiflora bark extract, potassium sorbate, tocopherol, helianthus annuus (sunflower) seed oil, adenosine, sodium hydroxide, sodium phytate, geraniol, linalool, ci 77491 (iron oxides), paeonia lactiflora root extract, ci 77492 (iron oxides), sodium citrate, parfum (fragrance), citronellol. (315/011)

eye cream ingredients:aqua/water/eau, mica, coco-caprylate/ caprate, ethylhexyl stearate, glycerin, butylene glycol, bis-behenyl/isostearyl/phytosteryl dimer dilinoleyl dimer dilinoleate, silica, pentylene glycol, propanediol, cetearyl alcohol, cetearyl glucoside, persea gratissima ( avocado) oil, hydrogenated olive oil stearyl esters, palmitoyl grapevine shoot extract, palmitoyl grape seed extract, oleic acid, hydrogenated avocado oil, potassium cetyl phosphate, tocopheryl acetate, carbomer, ci 77891 (titanium dioxide), terminalia arjuna extract, helianthus annuus ( sunflower) seed oil, sodium dehydroacetate, ci 77491 (iron oxides), hydrolyzed hyaluronic acid, magnolia grandiflora bark extract, xanthan gum, tocopherol, adenosine, lecithin, sodium phytate, gleditsia triacanthos seed extract, caprylyl glycol, paeonia lactiflora root extract. (317/005)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping