info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Parfum Divine

Çmimi:6,410.00 L 4,487.00 L -30%

Parfum me aromën e njëjtë të vajit Divine Oil.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: CAUD068
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Formuluar me mjeshtëri, në bashkëpunim me parfumerin e njohur Jacques Cavallier.
Aroma e parfumit nga Caudalie është me të vërtetë po aq sensuale sa vaji Huile Divine.
Aroma e trëndafilit të Marokut kombinohet këndshëm me notat e qitros, piperit rozë, vaniljes dhe myshkut të bardhë.

Përdorimi

Spërkatni parfumin mbi lëkurën tuaj nga një distancë prej disa centimetrash, duke u fokusuar në qafën dhe pjesën e brendshme të kyçeve të dorës.

Përbërësit

Alcohol *, aqua (water), parfum (fragrance), ethylhexyl methoxycinnamate (octinoxate), ethylhexyl salicylate (Octisalate), butyl methoxydibenzoylmethane (avobenzone), benzyl salicylate, hydroxycitronellal, linalool, butylphenyl methylpropional, citronellol, alpha-ionone Isomethyl, geraniol, limonene, benzyl alcohol, eugenol, benzyl benzoate

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping