info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Huile Solaire Sublimatrice SPF 30

Çmimi:3,500.00 L 3,150.00 L -10%

Vaj me faktor mbrojtës SPF 30 i cili intensifikon nxirjen natyrale.
150 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Vaji i Caudalie me SPF 30 i ofron lëkurës mbrojtje maksimale ndaj UVA/UVB dhe e lë lëkurën të butë dhe me shkëlqim.
I pasur me vaj rrushi ushqyes, i cili mbron lëkurën, pa lënë ndjesi të yndyrshme.
Aromë delikate.
Formulë e biodegradueshme dhe jo toksike për ekosistemin detar.

Mbron nga shenjat e plakjes.
Ushqen dhe intensifikon shkëlqimin e lëkurës dhe nxirjen natyrale.
Rezistent ndaj ujit.

Formula e tij kombinon një sistem inovativ filtrash me një kompleks të ri, të patentuar antioksidues, të pasuruar me polifenole rrushi.
Ofron mbrojtje maksimale dhe një veprim të fuqishëm kundër rrudhave.

Pa alkool.
Pa silikon.
I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni para ekspozimit në diell, më pas riaplikojeni çdo 2 orë . Shmangni zonën e konturit të syve.

Përbërësit

DICAPRYLYL CARBONATE*, DIBUTYL ADIPATE, ISOAMYL P-METHOXYCINNA- MATE, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED OIL*, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (AVOBENZONE), PARFUM (FRAGRANCE), VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL*, BIS-ETHYLHEXYLOXYPHENOL METHOXYPHENYL TRIAZINE, ETHYLHEXYL TRIAZONE, TOCOPHERYL ACETATE, PALMITOYL GRAPE SEED EXTRACT*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, TOCOPHEROL*, BETA-SITOSTEROL*, SQUALENE*, BENZYL BENZOATE, BENZYL SALICYLATE, CITRONELLOL, GERANIOL, FARNESOL, HEXYL CINNAMAL, LINALOOL.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping