info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Caudalie Concentré Minceur

Çmimi:4,020.00 L 3,618.00 L -10%

Vaj i thatë konturues për trupin.
75 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Vaj i thatë trupi i cili tonifikon dhe barkun, kofshët dhe vithet për të arritur siluetën e dëshiruar.
Aktivizon drenazhin, eliminon ujin e tepërt dhe toksinat dhe zvogëlon pamjen e celulitit.

Vaji i farave të rrushit: 100% natyral, organik dhe i presuar në të ftohtë, me veti ushqyese dhe antioksidante.
6 vajra esenciale: livando, limoni, mente, rozmarinë, balsam limoni dhe geranium.

99% përbërës me origjinë natyrale.
I testuar dermatologjikisht.
Produkt vegan.

Përdorimi

Në mbrëmje, pas dushit kur lëkura është ende e lagur, aplikojeni vajin e thatë në lëkurë dhe masazhojeni duke përdorur lëvizje rrethore dhe duke u përqendruar në zonat që kanë më shumë nevojë.

Përbërësit

VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, CITRUS LIMON (LEMON) PEEL OIL*, JUNIPERUS COMMUNIS FRUIT OIL*, PELARGONIUM GRAVEOLENS FLOWER OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL*, CUPRESSUS SEMPERVIRENS LEAF/NUT/STEM OIL*, CYMBOPOGON FLEXUOSUS OIL*, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, LIMONENE, CITRAL, CITRONELLOL, GERANIOL, LINALOOL, ISOEUGENOL, EUGENOL

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping