info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Canova Efaderm Soothing Cream

Çmimi:2,850.00 L

Krem zbutës, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme dhe të thatë.
50 ml

Stock: Ka stok

SKU: CAN016
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Kremi Efaderm rekomandohet si një trajtim ndihmës i përditshëm për lëkurën e ndjeshme dhe të thatë.
Formula bazohet në 2% vaj borage, i pasur me acide yndyrore esenciale omega-6, të cilat nxisin restaurimin e duhur të funksionit të barrierës së lëkurës dhe mbrojtjen kundër agjentëve mjedisorë që acarojnë lëkurën.
Mbron dhe zbut lëkurën e ndjeshme nga acarimi dhe parandalon skuqjen.

Përdorimi

Aplikojeni kremin disa herë në ditë në lëkurë të pastër.

Përbërësit

AQUA, PEG-8 BEESWAX, OCTYLDODECANOL, PROPYLENE GLYCOL, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, HYDROGENATED POLYDECENE, BORAGO OFFICINALIS SEED OIL, PEG-10 RAPESEED STEROL, UREA, PHENOXYETHANOL, ALLANTOIN CARBOCYSTEINE, DIMETHICONE, GLYCYRRHETINIC ACID, TOCOPHERYL ACETATE, CARBOMER, CLIMBAZOLE, LECITHIN, DISODIUM EDTA, PARFUM, SODIUM HYDROXIDE,TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, TROPOLONE, SQUALANE, CITRIC ACID.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping