info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Calivita Iron Plus

Çmimi:1,950.00 L

Suplement ushqimor me hekur dhe vitaminë C
Kuti x 100 tableta

SKU: CAL.V05
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

100 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Iron Plus përmban hekur dhe vitaminë C.
Hekuri kontribuon në:
– zhvillimin normal të qelizave të kuqe të gjakut dhe hemoglobinës,
– transportin normal të oksigjenit,
– funksionimin normal të sistemit imunitar,
– funksionet normale njohëse dhe reduktimin e lodhjes.

Vitamina C rrit përthithjen e hekurit.
Iron Plus përmban gjithashtu kompleks bioflavonoid të agrumeve.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo keni një sëmundje specifike, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë, para ushqimit.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Vitamin C 30 mg
Iron 14 mg
Citrus bioflavonoid complex 10 mg
stabiliser (cellulose), L-ascorbic acid, ferrous fumarate, citrus bioflavonoid complex, anti- caking agents (silicon dioxide, fatty acids).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping