info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Biorga Mycogel Foaming Cleansing gel 150ml

Çmimi:L1,650.00

Xhel shkumues, pastrues, antifungal për fytyrën, trupin dhe skalpin.