info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Biorga Ecophane Ultra Soft Shampo 200ml

Çmimi:L1,700.00

Shampo për skalp të ndjeshëm, për të gjitha llojet e flokëve.

Pershkrimi

Shampo ideale për përdorim të përditshëm. E pasur me acid hialuronik që hidraton skalpin e kokës dhe nuk lejon tharjen e tij. Me efekt zbutës dhe shkëlqyes të flokëve. Pa paraben. Pa silikon. Pa fenoksietanol.

Perdorimi

Apliko një sasi të vogël në flokë të lagur, shkumoje dhe shpëlaje me ujë të bollshëm.

Perdorimi

AQUA (WATER), SODIUM LAURETH SULFATE, DISODIUM COCOAMPHODIA- CETATE, COCAMIDE MEA, POLYQUATER- NIUM-10, CITRIC ACID, SODIUM CHLORIDE, PARFUM (FRAGRANCE), SODIUM BENZOATE, PEG-80 GLYCERYL COCOATE, TETRA- SODIUM EDTA, SODIUM ACETATE, ACETYL CYSTEINE, SODIUM HYALU- RONATE, POLYSORBATE 20, ISOPROPYL ALCOHOL.