info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Biorga Cystiphane S Normalizing Anti-dandruff shampoo 200ml.

Çmimi:L1,800.00

Shampo normalizuese për trajtimin e zbokthit dhe qetësimin e skalpit.