info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Biorga Cystiphane DS Intensive Anti-Dandruff shampo 200ml

Çmimi:L1,800.00

Shampo intensive kundër zbokthit të thatë dhe të yndyrshëm.