info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

BioCare Nutrisorb Iodine

Çmimi:2,650.00 L

Suplement ushqimor me jod, një element i rëndësishëm për gjendrën tiroide
Flakon x 15 ml

Stock: S’ka stok

SKU: BioC05
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Suitable For

Përshkrimi

Jodi është një element tepër i rëndësishëm për funksionimin normal të tiroides dhe sintezën normale të hormoneve të tiroides.
Ai mbështet metabolizmin energjik, rritjen dhe mirë-funksionimin e sistemit nervor.
Nutrisorb është një solucion me bazë ujore që siguron sasinë e nevojshme të jodit për të cilën keni nevojë (150 mcg/pikë).

I përshtatshëm për t’u përdorur nga veganë dhe vegjetarianë.
Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 pikë në ditë.
Mund të tretet me pak ujë ose të vendoset direkt nën gjuhë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Purified Water, Potassium Iodide, Citric Acid, Preservative (Potassium Sorbate).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping