info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Super Serum Niacinamide-G

Çmimi:2,080.00 L

Serum me niacinamide dhe acid glikolik.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB004
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum me niacinamide dhe acid glikolik.

Parandalon shfaqjen e njollave të errëta.
Parandalon shfaqjen e vijave të holla dhe rrudhave.
Rregullon sekretimin e sebumit.
Lufton aknet dhe pikat e zeza.
Efekt eksoljues: Përmirëson teksturën e lëkurës dhe vepron te poret e zmadhuara dhe ato të bllokuara.

Përdorimi

Aplikojeni në mbrëmje në lëkurë të pastër.
Lëreni të përthithet plotësisht dhe më pas aplikoni kremin hidratues.
Nëse keni lëkurë sensitive, aplikojeni 2-3 herë në javë.

Përbërësit

Aqua, Niacinamide, Butylene Glycol, Glycerin, Pentylene Glycol, Propanediol, Glycolic Acid, Panthenol, Hydroxyacetophenone, Xanthan Gum, Tetrasodium Glutamate Diacetate.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping