info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Super Serum Bio Hydration

Çmimi:2,210.00 L

Serum që hidraton, ushqen dhe zbut lëkurën dhe flokët.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum i cili hidraton, ushqen & riparon lëkurën dhe flokët.

Për lëkurën:

– Hidraton dhe zbut lëkurën.
– Rivendos strukturën lipidike të lëkurës.
– Përmirëson elasticitetin e lëkurës.

Për flokët:
– Zbut flokët.
– Mbron ngjyrën e flokëve.
– Ofron mbrojtje nga nxehtësia dhe parandalon dëmtimin e tyre.
– Ofron krehje më të lehtë.

I përshtatshëm për çdo lëkurë dhe çdo lloj floku.

Testuar dermatologjikisht.
Pa parfum.
Pa konservantë.
Pa alkool.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorimi

Aplikimi në lëkurë: Aplikojeni në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër.
Lëreni të përthithet plotësisht dhe më pas aplikoni kremin e diellit/hidratuesin.

Aplikimi në flokë: Aplikojeni në flokë të lagur & të pastër çdo ditë ose sipas nevojës.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping