info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Super Serum Beta Solution

Çmimi:1,755.00 L

Serum me acid salicilik i cili redukton imperfeksionet dhe minimizon poret.
30 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB006
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum me 2 % acid salicilik i cili redukton imperfeksionet.

Acidi salicilik ka veti lipolitike, keratolitike dhe komedolitike. Kjo e bën atë një përbërës të fuqishëm për të targetuar aknet.

– Largon qelizat e vdekura të lëkurës dhe sebumin brenda poreve.
– Redukton pikat e zeza dhe pikat e bardha.
– Rregullon sebumin e tepërt të lëkurës.

Testuar dermatologjikisht.
Pa parfum.
Pa konservantë.
Pa alkool.
Pa vaj.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël serumi në mëngjes dhe në mbrëmje lëkurë të pastër.
Shmangni zonën rreth syve.
Nëse lëkura juaj thahet së tepërmi, pakësoni aplikimin një herë në ditë ose çdo 2 ditë.
Pasi të jetë përthithur aplikoni krem dielli dhe/ose ​​hidratues.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping