info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Super Serum AHA-Peeling

Çmimi:2,080.00 L

Serum me 8% acid glikolik.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Serum me 8% acid glikolik.

Acidi glikolik është një acid alfa hidroksi (AHA) që rrit shkëlqimin e lëkurës, pasi eksfoljon shtresën e jashtme të lëkurës, duke larguar kështu qelizat e vdekura.

– Promovon ciklin qelizor.
– Minimizon grumbullimin e qelizave të vdekura të lëkurës.
– Tonifikon lëkurën.
– Zvogëlon poret.
– Minimizon linjat e holla dhe rrudhat.
– I përshtatshëm për çdo lëkurë.

Testuar dermatologjikisht.
Pa parfum.
Pa konservantë.
Pa alkool.
Pa vaj.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorimi

Aplikojeni në mbrëmje në lëkurë të pastër.
Lëreni të përthithet plotësisht dhe më pas aplikoni kremin hidratues.
Nëse keni lëkurë sensitive, aplikojeni 2-3 herë në javë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping