info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Sun Protection Facial Cream SPF 50+

Çmimi:2,340.00 L

Krem mbrojtës ndaj diellit me SPF 50+, i përshtatshëm për çdo lëkurë.
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Krem dielli me faktor të lartë mbrojtës kundër rrezatimit UVA dhe UVB.

– Niacinamidi ndihmon në parandalimin e shenjave të pigmentuara dhe rrudhave të shkaktuara nga dielli.
– Ekstrakti centella asiatica ndihmon në riparimin e dëmeve të shkaktuara nga dielli.
– Ekstrakti i gjetheve të rosmarinës dhe vitamina E mbrojnë lëkurën nga dëmtimi i radikaleve të lirë.
– Alantoina nxit rinovimin qelizor, redukton irritimet e lëkurës dhe redukton humbjen transepidermale të ujit (TEëL).
– Gjalpi shea zbut lëkurën e ashpër, të thatë dhe të dëmtuar.
– Glicerina hidraton fuqishëm lëkurën dhe forcon barrierën e saj natyrore.
– Panthenoli hidraton shpejt dhe thellësisht lëkurën.

E hidratuar dhe e mbrojtur, lëkura mbrohet në mënyrë efektive nga rrezet e dëmshme të diellit.

Mund të përdoret poshtë make-up.
Teksturë e lehtë e cila përthithet shpejt nga lëkura.
Pa parfum.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikojeni në çdo moment të ditës përpara ekspozimit në diell.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping