info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Probiotics Wrinkle Lifting/Firming Neuropeptide Serum

Çmimi:3,640.00 L

Serum, i cili redukton kontraktimet e muskujve përgjegjës pë rrudhat e mimikës.
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, , , ,

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Serum, i cili redukton kontraktimet e muskujve përgjegjës pë rrudhat e mimikës.

Stimulon lirimin e pro-endorfinës, për një lëkurë të rigjallëruar.
Probiotic Lactobacillus dhe Bifida Ferment Lisate ndihmojnë në parandalimin dhe korrigjimin e dëmeve të shkaktuara nga agresorët mjedisorë, duke përfshirë rrezet UV dhe ndotjen.
Dipeptidi Arginyl-Tyrosine redukton kontraktimet e muskujve përgjegjës për shfaqjen e rrudhave të mimikës dhe stimulon çlirimin e pro-endorfinës.
Acidi hialuronik dhe hialuronati i natriumit të hidrolizuar mund të depërtojnë në dermë, me një shkallë përthithjeje prej 36,2%, 60,7% dhe 69,5% respektivisht pas 1h, 8h dhe 24h.
Në 2 orë, lëkura hidratohet thellësisht dhe ndihet më elastike, duke zbehur kështu pamjen e rrudhave.
Palmitoyl Tripeptide-38 (Matrixyl Synthe’6) stimulon sintezën e kolagjenit dhe redukton rrudhat.
Lulja e porcelanit rigjallëron lëkurën, duke i rikthyer asaj shkëlqimin e munguar.
Antioksidanti i fuqishëm skualen rrit hidratimin e lëkurës, rikthen strukturën lipidike të saj dhe ndihmon në parandalimin e TEëL.
Glicerina, betaina natyrale dhe vitamina E forcojnë barrierën natyrale të lëkurës dhe e hidratojnë.

Përdorimi

Aplikojeni serumin në mëngjes dhe në mbrëmje në lëkurë të pastër.
30 ml

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping