info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Perfect Glow Super Ampoule

Çmimi:2,340.00 L

Ampula të përqëndruara për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara.
10 ampula x 2 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB022
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

10 ampula x 2 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Ampula të përqëndruara për trajtimin e zonave të hiperpigmentuara.

Azeloglicina është rezultat i rekasionit midis acidit azelaik dhe glicinës.
Kjo formulë ofron një përqendrim shumë të lartë (10%) të azeloglicinës në një ampulë të vetme.

– I rikthen lëkurës shkëlqimin e munguar.
– Njëtrajtëson lëkurën dhe zvogëlon pamjen e njollave të errëta.
– Hidraton lëkurën dhe rrit elasticitetin e saj.

Pa parfum.
Pa alkool.
Pa vajra mineral.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorimi

Përdorni 1/3 e ampulës duke e masazhuar butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte.
Vendosni kapakun përsëri në majën e aplikuesit për të ruajtur formulën deri në aplikimin e rradhës.
Pas hapjes, përdoreni pjesën e mbetur të ampulës brenda 48 orëve.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping