info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Hello Clean Nourishing Cleansing Balm

Çmimi:2,210.00 L

Balsam pastrues me veti ushqyese, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.
100 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Balsam pastrues me veti ushqyese, i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe të ndjeshme.

Hello Clean është një pastrues i butë që transformon balsamin në një vaj të mëndafshtë kur aplikohet në lëkurë.
Heq grimin e fytyrës dhe syve, kremin e diellit dhe të gjitha papastërtitë e lëkurës, në një hap të vetëm.
Teknologjia Hello Clean pastron thellësisht lëkurën, pa shkaktuar tharje të saj.
Squalane dhe bisabolol qetësojnë & ushqejnë lëkurën e thatë dhe të ndjeshme.

Testuar dermatologjikisht.
Pa parfum.
Pa sulfate.
Pa gnjyrues.
Pa vajra mineral.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorimi

Përdorni spatulën e përfshirë në paketim për të aplikuar balsamin.
Masazhoni butësisht me lëvizje rrethore mbi lëkurë të thatë duke përdorur majat e gishtave për të aplikuar të balsamin.
Shtoni ujë dhe masazhoni përsëri.
Shpëlani fytyrën me ujë të vakët.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping