info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Anti Photoaging Super Ampoule

Çmimi:2,340.00 L

Super ampula me veti antioksiduese, të cilat mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira.
10 ampula x 2 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB023
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

10 ampula x 2 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Super ampula me veti antioksiduese, të cilat mbrojnë lëkurën nga efekti negativ i radikaleve të lirë.

– Superoksid dismutaza me prejardhje nga majaja (biocell sod) vepron si një forcë themelore kundër stresit oksidativ, dehidrimit të lëkurës dhe humbjes së shkëlqimit të saj.
– Sod Biocell qetëson lëkurën dhe ndihmon në luftën kundër fotoplakjes së lëkurës, duke e bërë atë të duket e shëndetshme dhe rrezatuese.
– Superoksid dismutaza balancon numrin e radikalëve të tepërt, duke mbrojtur lëkurën nga dëmtimet e panevojshme.

Pa parfum.
Pa alkool.
Pa vajra mineral.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorimi

Përdorni 1/3 e ampulës duke e masazhuar butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte.
Vendosni kapakun përsëri në majën e aplikuesit për të ruajtur formulën deri në aplikimin e rradhës.
Pas hapjes, përdoreni pjesën e mbetur të ampulës brenda 48 orëve.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping