info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Bio Balance Algae Vitalizer Super Ampoule

Çmimi:2,340.00 L

Super ampula me alga të cilat hidratojnë thellësisht lëkurën.
10 ampula x 2 ml

Stock: Ka stok

SKU: BIOB021
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

10 ampula x 2 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Super ampula me alga të cilat hidratojnë thellësisht lëkurën.

Hidratimi është thelbësor për të ruajtur shkëlqimin dhe elasticitetin e lëkurës. Ekspozimi i përditshëm ndaj faktorëve të jashtëm mund të dëmtojë barrierën e lëkurës dhe ta bëjë atë të thatë.

– Të pasura me oligoelemente dhe polisakaride, algat hidratojnë ndjeshëm lëkurën dhe ndihmojnë lëkurën të luftojë kundër dehidrimit.
– Forcojnë dhe rigjallërojnë lëkurën.
– Minimizojnë rrudhat dhe vijat e holla në fytyrë.

Pa parfum.
Pa alkool.
Pa vajra mineral.
Pa silikon.
Pa gluten.
Vegan.

Përdorimi

Përdorni 1/3 e ampulës duke e masazhuar butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte.
Vendosni kapakun përsëri në majën e aplikuesit për të ruajtur formulën deri në aplikimin e rradhës.
Pas hapjes, përdoreni pjesën e mbetur të ampulës brenda 48 orëve.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping