info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

BABÉ Sunscreen Spray SPF 50+ Duo Set

Çmimi:10,800.00 L 3,000.00 L -72%

Mbrojtës për trupin në formë spray kundër rrezatimeve UVA dhe UVB, rezistent ndaj ujit.
2 * 200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

2 x 200 ml

Skin Type

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Bli 2 produkte dhe përfito më shumë! Cmim promocional !

 

Mbrojtje shumë e lartë për trupin kundër rrezatimeve UVA dhe UVB.
I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht ato me fototip shumë të qartë, të ndjeshëm dhe intolerant ndaj diellit.

Formulë e pasur me përbërës aktivë qetësues dhe antioksidantë, të cilët mbrojnë lëkurën tuaj ndërsa ndihmojnë në zvogëlimin e dëmtimit nga rrezet e diellit.
Kontribuon në parandalimin e fotoplakjes së lëkurës.
Formulimi i tij në formë spray mundëson një përhapje dhe përthtithje të menjëhershme.

Rezistent ndaj ujit.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoni produktin 20 minuta përpara ekspozimit në diell.

Mund të riaplikohet disa herë gjatë ditës.

Përbërësit

Përbërësit aktivë kryesorë:
Sun Protection Filters qs to SPF 50+
BABÉ Soothing Complex 0.50%
Vitamin E 0.25%

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping