info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Avene Trianceal Expert

Çmimi:L2,800.00

Emulsion për lëkura akneike, për adoleshentë dhe të rritur

30ml

Stock: In stock

SKU: AV023

Additional information

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Suitable For

Action

, ,

Pershkrimi

Një formulim i ri për lëkurat problematike. Në sajë të kompleksit diolenyl e pastron lëkurën, pakëson skuqjen dhe puçrrat. Largon pikat e zeza dhe në sajë të retialdehidit pakëson shenjat që gjenden në lëkurë.

Perdorimi

Aplikohet në darkë, në fytyrën e pastruar më parë, Nuk përdoret në shtatzani,

Perberesit

WATER EAU AQUA, CETYL ALCOHOL, CYCLOMETHICONE, POLYSORBATE 60, GLYCOLIC ACID, ALCOHOL DENAT, POLYMETHYL METHACRYLATE, SODIUM HYDROXIDE, CETEARYL ALCOHOL, ARGININE HCL, BHT, CETEARETH,33, DIMETHICONOL, FRAGRANCE PARFUM, POTASSIUM SORBATE, RED 33 CI 17200 , RETINAL, UNDECYL RHAMNOSIDE