info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Avene Trianceal Expert 30 ml

Çmimi:L2,800.00

Triacneal Expert , Emulsion për lëkura akneike të dëmtuara 30ml
Emulsion për lëkura akneike të dëmtuara

Pershkrimi

Një formulim i ri për lëkurat problematike. Në sajë të kompleksit diolenyl e pastron lëkurën, pakëson skuqjen dhe puçrrat. Largon pikat e zeza dhe në sajë të retialdehidit pakëson shenjat që gjenden në lëkurë.

Perdorimi

Aplikohet në darkë, në fytyrën e pastruar më parë, Nuk përdoret në shtatzani,

Perberesit

WATER EAU AQUA, CETYL ALCOHOL, CYCLOMETHICONE, POLYSORBATE 60, GLYCOLIC ACID, ALCOHOL DENAT, POLYMETHYL METHACRYLATE, SODIUM HYDROXIDE, CETEARYL ALCOHOL, ARGININE HCL, BHT, CETEARETH,33, DIMETHICONOL, FRAGRANCE PARFUM, POTASSIUM SORBATE, RED 33 CI 17200 , RETINAL, UNDECYL RHAMNOSIDE