info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

AVENE Tolerance Extreme Set Promocional

Çmimi:6,300.00 L 3,780.00 L -40%

Set promocional për lëkurë të ndjeshme & shumë të ndjeshme (40% ulje)

Locion pastrues 200 ml + krem 50 ml + ujë micelar 50 ml

SKU: bundle05
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Avène Tolérance Extreme Crème

Brand

Formulation

Skin Type

, ,

Suitable For

Action

,

Specific For

Masa

50 ml

Avene Eau Thermale Spray

Masa

150 ml, 300 ml, 50 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

,

Suitable For

, , , ,

Avene Tolérance Lotion nettoyante gélifiée

Action

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

,

Masa

200 ml

Përshkrimi

Përfito 40% ULJE për rutinën ideale për lëkurë të ndjeshme dhe intolerante:

 1.  Tolerance Extremely Gentle Cleanser  200 ml -larës delikat për lëkurë intolerante;
 2.  Tolerance Extreme Creme  50 ml  – krem hidratues & qetësues për lëkurë intolerante;
 3. Eau thermale 50 ml – ujë termal hidratues, qetësues & antioksidues.

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping