info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

AVENE Summer Set Creme Teinte SPF 50

Çmimi:2,900.00 L

Set promocional për mbrojtjen nga dielli për lëkurë të thatë.

 

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Avene Eau Thermale Spray

Masa

150 ml, 300 ml, 50 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

,

Suitable For

, , , ,

Avene Creme Teinte SPF 50+

Brand

Formulation

Skin Type

,

Suitable For

, ,

Spf

Action

,

Specific For

Përshkrimi

Set promocional për mbrojtjen nga dielli për fytyrën.

Seti përmban :

 • 1 Avene Creme sPF 50 me ngjyrë 50 ml
 • 1 ujë termal Avene 50 ml dhuratë
 • 1 krem pastrues Avene Trixera 50 ml dhuratë
 • 1 hidratues Avene Hydrance Aqua gel 7 ml dhuratë
 • 1 çantë Avene dhuratë

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping