info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Avene Soin Apaisant Countour de Yeux 10 ml

Çmimi:L2,100.00

Krem për zonën rreth syve 10ml
Krem zbutës dhe mbrojtës për zonën rreth syve.

Stock: 1 në stok

SKU: AV013
Pershkrimi

Krem hidratues, anti-irritues & dekongjestionues, ideal për të mbrojtur zonën e ndjeshme rreth syve. Ka gjithashtu dhe efekt antioksidues pasi përmban pre-tochoferylin, një pararendës të vitaminës E.

Pa parfum, pa konservues.

Perdorimi

Aplikohet kremi në zonën rreth syve dhe masazhohet butësisht deri në absorbim të plotë.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA . MINERAL OIL PARAFFINUM LIQUIDUM . CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE. CYCLOMETHICONE. GLYCERIN. SUCROSE STEARATE. PEG,12. SUCROSE DISTEARATE. TRIETHANOLAMINE. BATYL ALCOHOL. BISABOLOL. CAPRYLIC CAPRIC GLYCERIDES. CARBOMER. DEXTRAN SULFATE. DISODIUM EDTA. SODIUM ACETATE. SODIUM HYALURONATE. TOCOPHERYL GLUCOSIDE.