info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Avene lotion nettoyante peaux intolerantes 300ml

Çmimi:2,100.00 L 1,680.00 L -20%

Locion pastrues 300ml.
Locion pastrues për fytyra tepër të ndjeshme dhe të irrituara.

Stock: S’ka stok

SKU: AV123

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Suitable For

,

Action

,

Specific For

Pershkrimi

Locion i formuluar me një numër të vogël përbërësish për të siguruar një tolerancë maksimale. Në sajë të ujit termal avene shërben si anti- irritues, qetësues dhe pastrues shumë i butë për fytyrën. I përshtatshëm dhe për zonën rreth syve. Pa konservues, pa paraben, pa parfum, pa alkool.

Perdorimi

Aplikohet në lëkurë me anë të një pambuku. Mund të mos shpëlahet dhe të kombinohet me ujë termal avene në formë spraji. Këshillohet që më pas të aplikohet një krem rigjenerues.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA), CETEARYL ALCOHOL, SERINE, CETRIMONIUM BROMIDE, COCO-GLUCOSIDE, DIPOTASSIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, DISODIUM PHOSPHATE, o-PHENYLPHENOL, SODIUM CETEARYL SULFATE, WATER (AQUA).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping