info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Avene Lait Demaquilant Douceur 200 ml

Çmimi:L2,350.00

Qumësht pastrues 200ml
Qumësht pastrues për lëkura të ndjeshme, të thata e shumë të thata

Stock: 4 në stok

SKU: AV008
Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për të larguar papastërtitë nga lëkura. E hidraton lëkurën, ul irritimin dhe i jep një ndjesi komforti.

Perdorimi

Aplikohet mes një pambuku në fytyrë një ose dy herë në ditë.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER (AVENE AQUA). MINERAL OIL (PARAFFINUM LIQUIDUM). PROPYLENE GLYCOL. PEG-6 STEARATE. PEG-32 STEARATE. 1,2-HEXANEDIOL. ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER. C12-20 ALKYL GLUCOSIDE. C14-22 ALCOHOLS. CAPRYLYL GLYCOL CARBOMER. FRAGRANCE (PARFUM). PALMITIC ACID. SODIUM HYALURONATE. SODIUM HYDROXIDE. STEARIC ACID