info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ulje!

Avene Hydrance Optimale Riche 40 ml

Çmimi:L3,100.00 L2,480.00 -20%

Hydrance Riche, Krem hidratues 40 ml
Hidratues për lëkura të ndjeshmë të dehidratuara, të thata dhe shumë të thata.

Pershkrimi

Mbron nga humbja e ujit duke i dhënë lëkurës një efekt hidratues që zgjat. Zbut dhe qetëson lëkurën. Prania e gjalpit të kakaos në formulim ushqen lëkurën dhe i jep gjallëri.

Perdorimi

Pastrohet fytyra dhe më pas aplikohet kremi. Përdoret në mëngjes dhe në mbrëmje.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA . MINERAL OIL PARAFFINUM LIQUIDUM . GLYCERIN. ISOHEXADECANE. DIMETHICONE. CETEARYL ALCOHOL. CARTHAMUS. TINCTORIUS SAFFLOWER SEED OIL CARTHAMUS TINCTORIUS SEED OIL . ISOCETYL STEAROYL STEARATE. TRIETHYLHEXANOIN. GLYCERYL STEARATE. PEG,100 STEARATE. 1,2,HEXANEDIOL. BUTYROSPERMUM PARKII SHEA BUTTER BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER . CETEARYL GLUCOSIDE. BENZOIC ACID.