info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Avene Hydrance Optimale Legere 40 ml

Çmimi:L3,100.00

Hydrance Legere – Krem hidratues 40ml
Hidratues për lëkura të ndjeshme, të dehidratuara normale dhe mikse

SKU: AV029
Pershkrimi

Emulsion fluid, hidraton lëkurën duke ndaluar avullimin e ujit nga fytyra. I jep ndjesi zbutëse dhe qetësuese fytyrës, ndihmon në thithjen e yndyrës së tepërt.

Perdorimi

Aplikohet në fytyrë të pastër në mëngjes dhe në mbremje cdo ditë.

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA .CAPRYLIC CAPRIC TRI GLYCERIDE.  CARTHAMUS TINCTORIUS SAFFLOWER SEED OIL CARTHAMUS TINCTORIUS . CYCLOMETHICONE. SUCROSE STEARATE.  GLYCERIN. BUTYLENE GLYCOL. SUCROSE DISTEARATE. POLYMETHYL METHACRYLATE. BENZOIC ACID. BETA,SITOSTEROL. BHT. CARBOMER.  CHLORPHENESIN. DISODIUM EDTA. FRAGRANCE PARFUM . GLYCINE SOJA SOY BEAN SEED EXTRACT GLYCINE SOJA . PHENOXYETHANOL. POLOXAMER 188. SODIUM CHONDROITIN SULFATE. SODIUM HYALURONATE. SODIUM HYDROXIDE.