info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Avene Gel De Rasage Men 150 ml

Çmimi:L1,700.00

Xhel rroje për meshkuj 150ml, i përshtatshëm për të gjitha lëkurat.

SKU: AV016
Pershkrimi

Parandalon irritimet e lëkurës, zbut lëkurën dhe e ushqen atë. Pa alkool, pa paraben.

Perdorimi

Aplikohet xheli në lëkurë të njomë e më pas shpërhapet njëtrajtësisht,

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , TRIETHANOLAMINE, PALMITIC ACID, GLYCERIN, ISOPENTANE, OLETH,20, STEARIC ACID, ISOBUTANE, BHT, BIOSACCHARIDE GUM,1, BISABOLOL, CAPRYLIC CAPRIC TRIGLYCERIDE, CETEARYL ETHYLHEXANOATE, FRAGRANCE PARFUM , HYDROXYETHYLCELLULOSE, ISOPROPYL MYRISTATE, MYRISTIC ACID, PEG,14M, PHENOXYETHANOL, SILICA, TRICLOSAN, WATER AQUA , NITROGEN,