info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Avene Eau Thermale Spray

Çmimi:L650.00L1,650.00

Ujë termal qetësues, hidratues & anti-irritues

50ml, 150ml, 300 ml

Rifillo


SKU: Jo e dhënë
Kategoritë: , , ,
Përshkrimi

Një përbërje unike minerale dhe biologjike, e pasur me minerale.

Tre veprime të provuara:

  • qetësues
  • anti-irritues
  • zbutës.

Në rast të acarimit të lëkurës, pas një procedure dermatologjike sipërfaqësore, një djegie nga dielli ose thjesht për të hidratuar & freskuar lëkurën, uji termal Avène është aleati i çdo momenti.

Në çdo aplikim ofron të paprekura, të gjitha përfitimet e ujit termal, të pasur me shumë minerale të dobishme për lëkurën.

Paketimi në një ambalazh steril garanton pastërtinë dhe efektivitetin e efektit qetësues.

I përshtatshëm për çdo moshë (bebe, fëmijë & të rritur).

Përdorimi

Mos e tund. Spruco një shtresë të hollë në lëkurë, lëre për 2-3 minuta të thahet. Përdoret disa herë në ditë.

Përbërësit

AVÈNE THERMAL SPRING WATER, NITROGEN