info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ulje!

Avene Cleanance Gel Nettoyant 200 ml

Çmimi:L2,100.00 L1,680.00 -20%

Cleanance, Xhel pastrues 200ml
Xhel pastrues për lëkura me tendencë të yndyrshme

Pershkrimi

Xhel shkumues pa sapun. Pastron lëkurën dhe largon yndyrën e tepërt prej saj. Zbut, qetëson dhe ruan ekuilibrin e lëkurës. Pa paraben, pa sapun.

Perdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në lëkurë të njomë, Masazhohet zona ku është aplikuar dhe më pas shpëlahet plotësisht,

Perberesit

AVENE THERMAL SPRING WATER AVENE AQUA , WATER AQUA , SODIUM LAUROYL METHYL ISETHIONATE, ZINC COCETH SULFATE, POLYSORBATE 20, SODIUM COCOAMPHOACETATE, CETEARETH,60 MYRISTYL GLYCOL, PEG,40 HYDROGENATED CASTOR OIL, CITRIC ACID, DISODIUM EDTA, FRAGRANCE PARFUM , GLYCERYL LAURATE, GREEN 5 CI 61570 , LAURIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM METHYL ISETHIONATE, YELLOW5 CI 19140 , ZINC GLUCONATE