info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

AVENE Beauty Set Couvrance Fini Mat

Çmimi:5,550.00 L 3,885.00 L -30%

Blini 1 pudë kompakte Couvrance Fini Mat dhe 1 balsam me ngjyrë për buzët me 30 % ulje dhe përfitoni FALAS 1 çantë

Avene

 

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Masa

10 g, 3 g

Skin Type

Specific For

,

Spf

Suitable For

Avene Couvrance Compact Foundation Cream Fini Mat SPF 30

Peshë082-1 kg
Nuanca

1.0 Porcelain, 5.0 Sun, 2.0 Natural, 2.5 Beige, 3.0 Sand, 4.0 Honey

Brand

Formulation

Skin Type

,

Suitable For

,

Spf

Action

,

Specific For

Avene Couvrance Beautifying Lip Balm - Rose

Nuanca

Nude, Red, Rose

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Set promocional me produkte make up-i lëkurë të yndyrshme/akneike

Seti përmban :

 • 1 Avene Couvrance Fini Mat SPF 30
 • 1 Avene Couvrance Balsam Buzësh ngjyrë Rozë
 • 1 çantë Avene dhuratë

 

 • Avene Couvrance Compact Foundation Cream Fini Mat SPF 30

  Fondotintë kompakte që korrigjon & njëtrajtëson ngjyrën e lëkurës normale mikse

  10 g

 • Avene Couvrance Beautifying Lip Balm - Rose

  Balsam me ngjyrë ushqyes dhe zbutës për buzët

  3 g

Stock: Ka stok

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping